Živím se sexem a baví mě to, říká 21letá společnice

Jednadvacetiletá studentka Adriana*. Na první pohled obyčejná sympatická slečna, která navštěvuje vysokou školu, občas zajde na diskotéku nebo na kafe a chodí na „brigádu“. V call centru, při rozdávání letáků nebo za pokladnou byste ji však hledali marně. Spí s muži za peníze, je totiž profesionální společnice. „Je to jako markovat zboží za pokladnou,“ přiznává.

Jak ses k práci profesionální společnice dostala, byla impulzem kamarádka, nebo ses po něčem lépe placeném začala poohlížet sama?

Už od 16 let se pohybuji v erotické branži. Tím nemyslím, že jsem už v té době pracovala jako společnice, ale vypomáhala jsem například při natáčení porna s produkcí a osvětlením., takže jsem k tomu měla už hodně blízko a měla jsem i spoustu kontaktů. V podstatě jsem jen čekala na to, až budu mít určitý věk a budu to moct začít dělat, takže to bylo víceméně z mojí vlastní hlavy, nikdo mě k tomu nepřivedl.

Bylo těžké takovou práci najít?

Bylo to lehké, hlavně s těmi kontakty, které jsem měla. Ale každý člověk, co jen trošku hledá, určitě takovou práci najde. Stačí zadat do Googlu „práce v erotice“ a najde to několik stránek s inzercemi, například na priváty, nebo na společnice.

Jaký je rozdíl mezi prací v klubu a na privátu?

Není společnice jako společnice. Priváty a kluby jsou jedna věc a nejsou zrovna ideální pro mladé holky. V nich jsem nikdy nedělala, protože tam jsou vetšinou starší holky, méně se tam platí a navíc tam chodí Češi –  určitě bych nechtěla potkávat na ulici lidi, kteří za mnou přišli, takže tohle jsem zavrhla. Jezdím dělat společnici do zahraničí (momentálně je ve Finsku, pak letí do New Yorku a poté do Dubaje, pozn. red.), kde jsem na svém vlastním bytě a klienti za mnou chodí. Je to lepší, protože vás tam nikdo nezná a peníze jsou tam vážně skvělé. Pak ještě existuje společnice, která dělá chlapům společnost na dovolených, služebních cestách a podobně. To je taky výborně placené. Být s jedním člověkem třeba týden a to 24 hodin denně je už ale otrava.

Za to, že jsem nymfomanka, jsem na sebe naštvaná, ale aspoň tak nějak nemám zábrany – ačkoliv je to asi špatně. Díky této brigádě se dostanu k neuvěřitelným penězům a zajistím se na budoucí život. Navíc mě to baví, není to tak hrozné. Jen to chce nemít zábrany, pak to jde samo.

Jak dlouho pracuješ jako společnice?

Moc dlouho ne, teprve asi jen půl roku. Předtím jsem dělala na livechatu, kde dělám pro zábavu pořád a taky se občas podílím na výrobě různých pornovideí.

Jak probíhal osobní pohovor?

Osobní pohovor byl super. Nevěděla jsem, co mám čekat, ale přišel strašně milý pán a jeli jsme autem na oběd. Tam mi vysvětlil co a jak chodí, domluvili jsme si finanční podmínky a pak jsme šli fotit. Fotil mě jen v kalhotkách a pak mě zavezl domů. Výborný pán, vážně.

Jaké byly tvoje začátky – bála ses, nebo ses těšila na nové zkušenosti spojené s vidinou pořádné „výplaty“?

Platí takové pravidlo, že první klient je vždycky hrůza. Ale během dne, jak přijdou další a další, to už ani tak nevnímáš a je to pro tebe úplně normální, jako bys markovala zboží za pokladnou. Když jsem seděla v letadle nebo čekala na svém pokoji, tak jsem si říkala, „Co to, sakra, děláš? Ty chceš vážně dělat kurvu?“ Ale protože jsem člověk, který nesnáší, když něco nedokáže, tak jsem si řekla, že toho prvního zkusím a pak se rozhodnu. A zůstala jsem u toho.

„Peníze jsou pro mě největší motivací, tohle si vydělám třeba za týden.“

První klient, první peníze . Co ti blesklo hlavou jako první?

Můj první klient byl poloviční Vietnamec, měl ho strašně malinkého a byl strašně rychle hotový. Hlavou mi problesklo, že jsem ráda, že s ním bohudík nemusím chodit, protože tohle by mě rozhodně neuspokojilo. Když mi dal peníze, tak vidina toho, že tohle těch pět minut překousnu a můžu si koupit něco hezkého na sebe, mě hodně povzbudila.

Jaká byla tvoje první výplata?

První výplaty bývají většinou nic moc. Když není holka ověřená a nejsou na ni recenze, tak musí doufat, že přijde někdo, kdo jí tu recenzi napíše a pak jí budou chodit noví klienti a vracet se i ti staří. První výplata byla 49 000 Kč za deset dní, což je při práci v zahraničí hodně málo. Slečny, které to dělají třeba přes rok, jsou schopné si přivézt i 150 000 Kč za těch deset dní.

Kolik klientů denně průměrně máš?

Je to různé, ale vetšinou je úspěch mít jich za den přes 6, to je potom už slušný výdělek. Můj rekord je zatím 8 za den a nejmíň jsou 2. Ale jsou i slečny, které mívají za den 16, to je rekord celé agentury.

V jakých cenách se pohybuje hodinová sazba?

120 euro na půl hodiny, za hodinu 200 euro a příplatky jsou za anál 50 euro a za polykání 30 euro.

Nebojíš se pohlavních nemocí?

To není problém, protože vše probíhá s kondomem. Navíc, když si nastudujete pohlavní nemoci, tak zjistíte, že můžete poznat příznaky, popřípadě zjistíte, jak zabít bakterie té nemoci, například HIV umírá při 60 stupních, takže se pak stačí trošku opařit ve sprše a je to.

Tato práce není pro každého. Není to tak děsné, jak si většina lidí představuje, akorát za svůj život ojedeš tolik chlapů, že je to aspoň třímístné číslo. Ale s tím se dá žít. Aspoň se vyblbnu na stáří.

Jak probíhá návštěva klienta?

U mě to probíhá tak, že sedím na bytě, dělám si co chci, koukám třeba na televizi, učím se, cokoli, celou dobu musím být přihlášená na Skypu, kam mi šéfová napíše, když si mě někdo objedná. Já pak jen seběhnu otevřít a klient přijde za mnou do bytu. Domluvíme se na jak dlouho a za jakou cenu zůstane, popřípadě se domluvíme na speciálních věcech (anál, polykání,..) které nejsou v ceně a jsou za příplatek, pak ho pošlu do sprchy, mezitím peníze pečlivě schovám, vysvleču se do spodního prádla, počkám na klienta, pak si ho položím na postel a pak už je to individuální podle přání zákazníka, potom se většinou jde zase osprchovat, rozloučíme se a on odchází.

Máš hodně stálých zákazníků?

Mám pár, ale to stačí. Je to divné, ale všichni moji stálí klienti jsou ženatí.

Jak bys popsala muže, kteří za tebou chodí?

Je to rozmanité, nelze popsat konkrétní typ, ale většinou bych je rozdělila do tří skupin. Buď to jsou starší pánově, asi čtyřicátníci, kteří jsou ženatí, už jim to po sexuální stránce nefunguje, ale manželku podvádět nechtějí, tak si radši zaplatí slečnu. Jsou většinou hodní, milí a pozorní. Většina je strašně šťastná, když mě může taky udělat. Jsou skvělí, mám je hrozně ráda, navíc jsou i rychlí, takže ideální. Potom to jsou takoví, kteří buď nebaví holku balit, nebo jsou zrovna po rozchodu, nebo jim prostě jen chybí sex. Ti jsou vetšinou mladí, zvědaví, rychlí a všechno chtějí zkusit. S takovýma je to většinou strašné vzrůšo, protože nikdy nevíš, co si na tebe vymyslí. A pak jsou takoví, kteří jsou zaneprázdnění, třeba politici, podnikatelé a podobně.

„Tohle je nutná výbava. Tato práce není pro každého. Není to tak děsné, jak si většina lidí představuje, akorát jich za svůj život „ojedeš“ tolik, že je to alespoň třímístné číslo. Ale s tím se dá žít. Aspoň se vyblbnu na stáří.“

Dokážeš si představit, že by selhala antikoncepce a ty bys se zákazníkem počala dítě?

Vzhledem k tomu, že to jistí antikoncepce i kondom, tak se to snad stát nemůže, ale pokud by se tak stalo, tak nemůžu říct, jak bych se rozhodla. Je těžké odpovědět, jak bych se v takové situaci zachovala.

Zamilovala ses někdy do klienta?

Nezamilovala, ale občas pociťuji velké sympatie, obzvlášť když je to milý, krásný chlap. Na zamilování není během půl hodiny moc prostoru. To ale nevylučuje, ze se láska na první pohled může stát.

Máš přehled o tom, kolik jsi celkem měla zákazníků?

Píšu si to do deníčku, abych měla přehled, ale to číslo nepovím.

Dá se sex se zákazníkem užít?

Někdy ano. Pokud se mi zákazník líbí, je vyvinutý a umí to, tak se odvážu a užívám si to. Ale záleží na něm, pokud jen chce, abych si lehla na záda a ležela, tak se to moc užít nedá. Měla jsem dva zákazníky, kteří mě úplně dokázali zabavit tak, že jsem ani nevnímala, že už dávno vypršel čas. (smích)

Překvapil tě některý klient něčím pozitivním?

Ano, jeden můj stálý klient mi jednou přinesl bonboniéru, jeden mi dokonce hrál na housle před dveřmi místo zvonění na zvonek a taky mě vždycky příjemně překvapí a potěší, když mi dají dýško.

Souhlasíš s rčením, že i s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo?

Tohle je skvělá otázka. Co se práce týká, tak tam je to jedno, protože všechnu hru odehraju já. A co se osobního života týká, tak pokud kluk není dřevo, tak je jedno, co má v kalhotách, ale pokud dřevo je, tak mu ani pořádný šašek nepomůže.

Ví o tvé brigádě tvoje rodina a přátelé, nebo se za to stydíš a necháváš si to pro sebe?

Ví to moje dvě kamarádky, které se mnou dělají na chatu a moje nejlepší kamarádka. Moje první kamarádka z chatu je z takové šílené rodiny, kde i její sestra a sestřenice dělají na privátu. Zeptala jsem se jí, co si o tom myslí, chtěla jsem, aby mi poradila. Vůbec mě neodsoudila, naopak mě podpořila, a pak mi volala a ptala se, jaké to bylo. Sama by to nedělala, ale vždy si ráda poslechne moje šílené historky. Ty dvě další kamarádky mě taky neodsuzují, spíš mě obdivují, že na to mám žaludek a dokonce zvažují, že to začnou dělat taky.

Tvůj přítel ví, že se živíš jako společnice?

Přítele zrovna nemám, rozešli jsme se asi před 3 týdny, ale i když ho budu mít, rozhodně mu to neřeknu. Neberu to totiž jako typický podvod, přeci jen sex jako takový a sex z lásky je něco jiného, a podle mě sex z lásky je mnohem větší podvod, než sex jako takový. Je to možná zvláštní názor, ale svému partnerovi bych také přetrpěla nevěru, kdybych věděla, že k té holce nic necítí a šlo jen o sex – stejně jako v mojí práci.

Záběr na postel v bytě. „Jsem na sebe naštvaná, že jsem nymfomanka. Nemám zábrany, ačkoliv je to asi špatně. Ale dostanu se takhle k neuvěřitelným penězům a zajistím se na budoucí život. Navíc mě to prostě baví a není to tak hrozné. Jen to chce nemít zábrany a pak to jde samo.“

Jaký zásadní rozdíl vidíš mezi sexem s přítelem a mezi sexem za peníze, rozlišuješ to z hlediska prožitku, nebo máš sex ráda natolik, že je ti to jedno?

Samozřejmě sex miluju, bez toho by to asi nešlo, ale samozřejmě cítím rozdíl. Sex s přítelem je jemný, záleží mu také na mém potěšení,  tulíme se, díváme se do očí, vždycky se víc uvolním a jenom si to užívám. Ale při sexu se zákazníkem je to profesionální, pořád jsem ve střehu, musím přemýšlet nad tím, co dělám a snažit se, aby se mu to líbilo. Je to bez doteků, předehry a strašně rychlé, prostě úplně jiné.

Jak ostatním vysvětluješ to, že jsi při penězích a často cestuješ do zahraničí?

Tohle není můj jediný zdroj příjmu, dělám i jiné věci a do zahraničí cestuju i v rámci jiného zaměstnání. Teď mě například poslali z livechat studia, kde pracuju, abych se jela mrknout na jejich zahraniční pobočku a zkontrolovat, jestli je tam všechno v pořádku. Pokud se někdo ptá, tak zkrátka popíšu tuhle situaci se studiem – i když neřeknu, že se jedná o livechat studio. A pokud má pořád někdo problém, tak řeknu, že jsem si práci získala přes postel. Pak už se nikdo víc neptá.

Jsou zahraniční výjezdy tvoje vlastní iniciativa, nebo tě tam posílá agentura?

Je to vlastní iniciativa, hlavně kvůli lepšímu finančnímu ohodnocení. Výběr můžu ovlivnit jenom trošku, spíš to vybírá agentura – ta vybírá stát a pak město.

Stihneš si zahraničí užít a mít tam svůj vlastní program?

Když už někde jsem, tak se celý den nemůžu hnout z pokoje, protože nikdy nevím, kdy kdo může přijít. Musím být připravená celý den, takže vlastní program nehrozí a většinou z města moc nevidím. Stýská se mi tu po domově, ale musím se nějak uživit, tak mi nic jiného nezbývá. Ale baví mě to, takže je to skvělé. Až se ze zahraničí vrátím, sex osmkrát denně mi bude chybět.

Jakou úlohu v tvém zaměstnání hraje agentura?

Dává na mě pozor a shání klienty. Hlavně platíme náklady na půl tj. letenku, ubytování, cestování po zemi atd. s tím, že jí potom dám i půlku svých výdělků. Hlavně, že na mě dávají pozor a když se něco stane, tak se postarají. Agentura je taková obdoba cestovního pojištění. Jsou to skvělí lidé, kteří nemají problém mě podpořit ve všem, co chci.

Je u společnic hierarchie vztahující se k délce spolupráce a lukrativnější klientele?

Hierarchie je. Čím to holka děla déle, tím lepší výdělky má, ale samozřejmě pouze do určitého věku, potom odejde do „důchodu“ ,což znamená buď normální zaměstnání, nebo se z ní stane ta slečna, která vás kontroluje, jestli je všechno v pohodě, posílá vám klienty a má vás na starosti. Samozřejmě nad ní je pak i „pasák“, který se stará o nás obě a vede si záznamy o počtu klientů. Nad ním je samozřejmě ještě majitel agentury, takový ,,nadpasák“.

Nastal okamžik, kdy jsi s tím vším po nějakém hrůzném zážitku chtěla skončit a řekla sis, že v tomhle už v žádném případě nebudeš pokračovat? 

To nikdy ne, protože většinou jsou hrůzné prožitky tak trošku moje vina, protože mám sama odhadnout, koho si pustit dovnitř a koho ne. Pokud to neodhadnu, je to jen můj problém. Z tohoto důvodu je striktně zakázané brát černochy – kradou. Jinak věřím, že se to tomu dotyčnému v životě vrátí, takže nad tím vždycky mávnu rukou a řeknu si, že dokud neskončím v nemocnici, tak je to dobré. Opravdu je takových minimum, měla jsem pouze jednoho za celou svoji „kariéru“ a kamarádka dokonce žádného a to už to děla dva roky.

Šlo ti někdy při práci o život?

O život ne, ale jednou jsem měla špatného klienta. Byl už deset minut přesčas, tak jsem řekla, že už musí jít, protože time is over a on řekl, že nejde, že chce ještě. Vzhledem k tomu, že už byla půlnoc a ten den jsem strávila sedm hodin ve vlaku, neměla jsem na to náladu a řekla jsem mu, že už musí jít. Začal se se mnou hádat, pak mi vzal peníze. Když jsem se bránila, dal mi facku a rychle zdrhl, naštěstí vzal jen peníze, co mi dal on, takže to nebylo tak hrozné. To je můj jediný špatný zážitek. Jinak mám jen samé dobré, popřípadě neobvyklé.

„Nic si z toho nedělám, lidem bych o tom normálně říkala, můj přístup je otevřený, ale jediný důvod, proč to o mě lidi neví, je jejich přístup.“

Jaký je tvůj přístup k sexu?

Obecně je podle mě sex zábava. A já si život bez sexu neumím představit.

Jaké jsou tvoje kolegyně, povídáte si o zákaznících?

Moje kolegyně, no… Nerada to říkám, ale moc ráda je nemám, většina z nich jsou strašně uměle modelíny, kterým jde jen o peníze, doma už třeba mají bohatého přítele a pořád chtějí víc a víc a všechno je pro ně jen o penězích. V hlavě bohužel taky většinou moc nemají a starají se jen o různé diety. Třeba teď jsme se seznámila s jednou 22letou slečnou, která vypadala na 40, měla za sebou 6 plastik, v obličeji botox, točila porno a říkala, že si za celý svůj život vydělala přes 11 miliónů a nemá z toho ani korunu. To o ní svědčí hodně.

Přemýšlíš někdy o budoucnosti?

Občas ano, ale to je ve hvězdách, zařídím se až v konkrétní situaci.

Máš do budoucna v plánu zůstat u tohoto zaměstnání, nebo jej chceš jednou, třeba po škole, naprosto opustit?

Je to těžké. Nemůžu na to moc dobře odpovědět, protože ani nevím, co bude zítra, ale určitě tohle budu dělat tak dlouho, dokud bude potřeba, to znamená, dokud nebude splacená hypotéka apod. Důchodový věk je 25 let, takže už moc času nemám. Pak mě buď povýší, a nebo si založím vlastní agenturu. A nebo prostě odejdu, uvidíme.

Nebojíš se, že i když s tím jednou skončíš, potáhne se to s tebou celý život?

Nebojím, je to hodně o tvém přístupu. Dělám to proto, abych si mohla koupit byt a auto, všechny peníze si šetřím a rozhodně si na ně nezvykám. Za vydělané peníze platím účty a velkou část nechávám na spoření. Měsíčně si nechávám kapesné cca 10 000 Kč, které utrácím za dopravu, jídlo a občas za nějaké oblečení – stačí mi to. Tohle beru jako rychlou cestu jak si koupit, co chci, a splnit si pár přání. Nic víc. Strašně mě to baví, je to spousta nevšedních zážitků, navíc cestuji a plním si svoje sny,  jsem spokojená. Samozřejmě počítám s tím, že si možná za pár let řeknu, „Proboha, co jsem to udělala?“ Ale jak se říká, člověk většinou lituje věcí, které neudělal, než těch, které udělal.

Vadilo by ti, kdyby jednou tvoje dítě dělalo to stejné, co ty?

Těžko říct, rodičem jsem nikdy nebyla, ale momentálně by mi to nevadilo. Budu se ale snažit žít, vychovat a zajistit moje dítě tak, aby nikdy nemělo důvod tohle dělat.

Lidem bych o tom normálně říkala, můj přístup je otevřený, ale jediný důvod, proč to o mně lidé neví, je jejich přístup.

Bereš tuto práci jako něco špatného?

Neberu to jako špatnou věc, ani nikoho nesoudím pro to, co dělá, nebo nedělá. Myslím, že se správným přístupem se z toho dá hodně vytěžit, ale se špatným přístupem ta práce úplně člověka zničí.

Doporučila bys tuto práci dalším dívkám?

Ano, doporučila. Když na to máte žaludek, tak proč ne. Ale taky bych radila si to všechno nejdříve dobře promyslet a zvážit všechna pro a proti, protože zpátky už to vzít nejde. Do začátku bych poradila být sama sebou, nikdy se neměnit, hlavně nezpychnout a nenechat se zkazit penězi, protože nejvíc zákazníků chce přirozené inteligentní slečny, které se k nim nechovají jako k někomu, kdo zaplatí a snad brzo vypadne. Být milá, to je recept na úspěch.

Je něco, co bys ráda sdělila čtenářům tohoto rozhovoru?

Napadá mě, že kdyby někdo chtěl pomoct s touto prací nebo chtěl radu ohledně agentury, popřípadě zařídit práci apod., tak ať se mi ozve na ronie.bb@hotmail.cz. Ráda zodpovím jakékoliv otázky, které budete mít, jsem schopná vám i doporučit to nejlepší z jakéhokoliv odvětví, tj. livechat, porno, společnice.

OČIMA REDAKTORKY

Adriana* se na rozhovor těšila a poskytla jej velice ráda. Měla svůj názor, za kterým si stála, ačkoliv s ním mohou mnozí nesouhlasit. Bylo na ni vidět, že ji tato práce baví a nedělalo jí problém o všem otevřeně hovořit. Mohly tedy zaznít jakékoliv otázky bez toho, aby byla zaskočená. Jediná věc, kterou by nerada zveřejňovala, je počet jejich sexuálních partnerů. Kdyby ji někdo poznal, nechtěla být za „děvku“, i když to, dle jejích slov, bude tak jako tak.

* Jméno bylo na žádost změněno.

Všechny fotografie jsou autentické.

8 Comments

 • Pavlina napsal:

  Super rozhovor! Kdyby se tady ještě našly nějaké slečny, které tato práce zajímá a chtěly byste se dozvědět víc, ozvěte se mi na mail hosteskapraha@gmail.com

 • link tracker napsal:

  The webmaster verifications are sometimes considered as the consequence in the movies.

  Now the internet is actually dictating the way that we
  do business, it is now required for any organization to develop and manage a web page to ensure that customers will get them and existing customers have a very base that will help them maintain a relationship using the company.
  Knowing your audience will help to also give you some specific resources to tap for traffic.

 • Ira napsal:

  Thanks for sharing your thoughts about scented wax melts.
  Regards

 • VirtyjfUnils napsal:

  купить call of duty infinity warfare http://fortnitefansclub.blogspot.com

 • barruuneccka napsal:

  Ahoj,
  všem diskutujícím, když jsem si sama zjišťovala informace a zajímalo mě co a jak, jestli to mám zkusit.. lákalo mě upřímně jak cestování tak i finanční ohodnocení …
  narazila jsem i na tenhle článek a diskzi, vím že už pěkně starý, tak mě nepřekvapilo, že Andrea už neodpověděla…nejspíš už někde jezdí s kočárem,je přeci jen 6 let :-) :-) , ale našla jsem web slečny, která za povolání společnice nestydí a otevřeně o všem píše na svém blogu….
  Tak pokud jsem občas zavítá, ještě nějaká zvídavá duše jukněte, mě to otevřelo oči ….
  http://www.mysecretpassionlife.com/clanek/zalezi-na-zemi-puvodu-

 • Raper napsal:

  Ještě jsem to nepřečetl celý ale tvoje rozhovory jsou opravdu originální!

 • Dusty Gross napsal:

  U mě to probíhá tak, že sedím na bytě, dělám si co chci, koukám třeba na televizi, učím se, cokoli, celou dobu musím být přihlášená na Skypu, kam mi šéfová napíše, když si mě někdo objedná. Já pak jen seběhnu otevřít a klient přijde za mnou do bytu. Domluvíme se na jak dlouho a za jakou cenu zůstane, popřípadě se domluvíme na speciálních věcech (anál, polykání,..) které nejsou v ceně a jsou za příplatek, pak ho pošlu do sprchy, mezitím peníze pečlivě schovám, vysvleču se do spodního prádla, počkám na klienta, pak si ho položím na postel a pak uz je to individuální podle přání zákazníka, potom se většinou jde zase osprchovat, rozloučíme se a on odchází.

Napsat komentář